Dubáčikovo je čarovné miesto pre všetky detičky vo veku 1-5 rokov. V tejto zázračnej krajine sa malí Dubáčikovia krásne zabavia, kým si vy rodičia budete zarábať peniažky v práci alebo trošku oddychovať a venovať sa sami sebe, čo je nesmierne dôležité nielen pre vašu vnútornú rovnováhu, ale aj pre pohodu celej vašej rodinky.

Keď bez problémov zaparkujete priamo pred Dubáčikovom, privítajú vás krásne úplne nové priestory rodinného domu, ktoré poskytnú vašim ratolestiam komfort, pohodlie a bezstarostné šantenie. Okrem vnútorných priestorov patrí k Dubáčikovu aj vlastná záhrada pre bezpečné vonkajšie radovánky.

Okrem hier a všemožných dobrodružstiev vedieme malých Dubáčikov pravidelne k zdravému pohybu, na programe je aj tanečná príprava zameraná na koordináciu ich telíčok a rovnováhu detského organizmu, trikrát do týždňa sa hravou nenásilnou formou povenujeme angličtine a po celý čas sa budeme učiť, ako správne a chutne papať, aby si detičky osvojili návyky zdravého stravovania už od útleho veku.

Rodičom zároveň radi poskytneme rady pri akýchkoľvek problémoch, starostiach, pomôžeme s problematickou výchovou alebo ustráchaným či utiahnutým Dubáčikom.

Dubáčikovo – zázraky a splnené želania pre všetky deti a ich starostlivých rodičov

© 2011 Dubáčikovo. All rights reserved.
Created by: LAYOUT s.r.o.